?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Нарешті напишу хоч трошки.
А точніше про все одразу і в купі. При цьому за останні два тижні).
Спробую все вмістити в один пост, що для мене зовсім не характерно, адже я завжди розбпиваю все на оркемі події. Для кожної - окремий пост. Не знаю, чи правильно це, але, мабуть, читати за пів годин 5 моїх постів, кожен про окрему подію, не прикольно. Тому вміщу все, або спробую принаймні, в один.
До речі, щойно замисллилась, не дивлячись на екран. А раптом ці два абзаци, наклаціні, друкувались при ввімкнутій англійській мові на клавіатурі? Що знову доведеться їх переписувати? Та ні все ок.
І так:
1. Ну по-перше: Тартак презентував свій альбом реміксів та невиданої пісні, здається так буде нормально сказано. Презентував міні прес-конференцією для журналістів з фуршетом на другому поверсі клубу "Sullivan Room". А потім намагався почати діджейський свій сет рівно о 20:10 20.10.10. Не знаю чи вийшло точно, але думаю трохи із запізненням.

Сашко з альбомом у руці.

Власне вже на своїй діджейській вечірці на сцені за двома маками, заклеїними наклейками з зображенням обкладинки диску.

Танцював Сашко шалено, постійно відриваючись, навіть до публіки виходив, показати, як правильно стрибати-танцювати.
Фоточки тут: Фадієз

2. По-друге: в суботу з zymogliad ми сходили на Blogtoberfest. Він проходив в дуже крутому офісі Microsoft. Враження цілком позитивні. Знайшлося кілька нормальних доповідачів з цікавою практичною інформацією.
Смішно, що відомий жжюзер Ігор Бігдан трохи піарнув наш сайт у себе в блозі. Зробив він це звісно випадково, але всеодно приємно. А саме ось так.

Ось його пост в ЖЖ: http://ibigdan.livejournal.com/7430063.html
Так це я криво намалювала напис сайту на банері))

3. В той же день, суботу, ми сходили на концерт Колі Сєрьги.

Концерт проходив в клубі "44". Людей було зовсім мало, але маленькі фанатки Серьгі були присутні. Так само прийшла на його концерт Еріка.

Заспівав він свої відомі пісеньки. Співав та жартував згідно розпланованого сетлиста).

А взагалі, хочете більше про концерт, читайте на сайті:
Фоточки: Фадієз

І ще: якщо вам набридли мої фотки, навчіть мене, як ховати їх під кат).